Hoşgeldiniz

Dr. Serkan Aydoğdu Kimdir?

Serkan Aydoğdu 13 Ocak 1979 tarihinde Sakarya’da doğdu. 1989–1996 yılları arasında ortaöğrenimini Sakarya Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Üniversite sınavı sonrası İstanbul Tıp Fakültesi’ne başladı. 2003 yılında tamamladığı tıp eğitiminin ardından girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) sonrasında İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde görevine başladı. Uzmanlık bitirme tezi olarak “IUI Hastalarında Antagonist Kullanımının Gebelik Oralarına Etkisi” konusunda çalışma yürüttü.

2009 yılı Yale Üniversitesi IVF departmanında observer fellowship olarak tüp bebek eğitimi aldı. Columbia Üniversitesi’nde ileri düzey endoskopik cerrahi eğitimi almış olup, dünyaca ünlü cerrah Farr Nezhat’ın yanında observer olarak çalışmış birlikte makale ve bilimsel çalışmalarda bulunmuştur.

2010 yılında “Devlet Hizmet Yükümlülüğü” gereği Van Gevaş Devlet Hastanesi’nde görev yaptı. 2011 yılı başında, Ataşehir Memorial Hastanesi’nde tüp bebek bölümünde uzman hekim olarak görevine başladı.

Serkan Aydoğdu 2014 yılından itibaren özel muayenehanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak çalışmaya devam etmektedir.