Hakkımda

Tüp Bebek

Op. Dr. Serkan Aydoğdu

2014 yılında kurucu ortaklarından olduğu; ‘Kadın, Sağlık ve Estetik’ sloganıyla yola çıktıkları ALLE’de her yıl yurt içi ve yurt dışı 1000’lerce hastaya hizmet vermektedirler. ALLE  İstanbul Anadolu yakasında kadın sağlığı, gebelik takibi ve Tüp Bebek tedavisinde çok değerli bir markaya dönüşmüştür.

ÖZGEÇMİŞİ

1. 1989-1996 yılları arasında ortaöğrenimini Sakarya Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Tıp fakültesi’nde eğitimine başladı.

2. 2004-2009 yılları arasında Kadın hastalıkları ve Doğum ihtisasını Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamladı.

3. 2009 yılında Yale üniversitesi Reproduktif Endokrinoloji ve Tüp Bebek merkezinde ziyaretçi hekim olarak bulundu. Aynı yıl St Luke Roosevelt Hastanesinde ileri düzey Laparoskopi ve Robotic Cerrahi Sertifikasyon programına katıldı.

4. 2009-2011 yılları arasında devlet Hizmet yükümlülüğü sebebi ile Gevaş Devlet Hastanesinde çalıştı.

5. Endoskopik cerrahi alanında iki ayrı kitabın oluşturulmasında bölüm yazarı olarak destek verdi. Tekrarlayan gebelik kayıpları ile ilgili kitapta bölüm yazarlığı yaptı

6. 2011 yılında Devlet görevinden istifa edip Ataşehir Memorial Hastanesinde Tüp Bebek ekibinin içerisinde yer alarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görevine başladı.

7. 2013 yılında Şişli Memorial Tüp Bebek Sertifikasyon Programına katıldı.

8. Mart 2016 da Fransa da dünyanın en prestijli ileri düzey laparoskopik cerrahi sertifikasyon programına katıldı.

9. 2011-2016 yılları arasında yapılan Laparoskopik Cerrahi ve Tüp Bebek Tedavisi ile ilgili yurt içi ve yurt dışı kongrelerde kendi uygulamaları ve çalışmaları ile ilgili birçok sunumda bulundu.

10. Eylül 2016 dan itibaren kurucusu olduğu Alle’de hastalarını görmeye başlamıştır.

Op.Dr.Serkan Aydoğdu'nun Yazdığı Kitaplar

Histeroskopi
Laparoskopi

Op.Dr.Serkan Aydoğdu'dan detaylı bilgi alın